Slušalice Slušalicu za motorno ulje Voki-Toki Radio XPR3300 XPR3500 XIR P6620 E8600 XIR P8260 P6600 P8668 Uho Kuka Slušalicu

Slušalice Slušalicu za motorno ulje Voki-Toki Radio XPR3300 XPR3500 XIR P6620 E8600 XIR P8260 P6600 P8668 Uho Kuka Slušalicu

41 %

KM 25.00

KM 42.70

Newbie

Proizvod je dostupan


Slušalice Slušalicu za motorno ulje Voki-Toki Radio XPR3300 XPR3500 XIR P6620 E8600 XIR P8260 P6600 P8668 Uho Kuka Slušalicu
Opis Proizvoda :
1 : daljinski mikrofon sa guraj razgovarati dugme možeš klip nigdje .
2 : uho bud / zvučnik odgovara snugly do uha, koja drži tvoj privatne razgovore.
3 : transparentni cijev povezuje uho bad čini da izgledaš kao tajni agent, ili tijelo je čuvar i štiti od radijacije .
4 : To je najpopularniji u policiju & obezbeđenje, i uglavnom se koristi za patroliranje, veliki tim aktivnostima, poslovanje i viši lokacije za zabavu.
5 : Sve naše stvari su novi.
Specifikacija :
Obavijest : Prije Kupovine, pobrini se da to odgovara tvojoj primopredajnik.
Za motorno ulje : XIR P8608 P8660 P8668 P8200 P8260 P8268 P6620 P6600 XPR3300 XPR3500 XIR E8600
Šta je U Kutiji :
1 × Earhook Slušalicu Slušalice
Dostava :
1 : Smo brod da Aliexpress adresu SAMO. Molim vas pobrinite se da vam adresa na Aliexpress poklapa sa tvojim isporuka adresu pre nego što si platio.
2 : Uvoz dužnosti,porezi i optužbe nisu uključeni u predmet cijenu ili isporuka naknade. Te optužbe su na kupce' odgovornost. Molim te, provjeri sa svoje zemlje carini da utvrdimo šta su ovi dodatni troškovi će biti prije kupovine.
3 : Otkako je međunarodna pošiljka je vrlo je zavisio od logističkim kompanija i lokalne dužnosti, ako vi ne pokupite "paket" već dugo vremena, javite nam se trenutno više pomoći.
4 : obično brod preko Kine Post Zrakom, Hong Kong Post ili DHL. Ne brod u subotu ili nedelju kao tradicionalne Kineske praznike.
Zemlja
Estimated Delivery Vremena
Većina Evropi and N. Amerika
10-25 Working Days
Istočna Azija, Južne Azije
10-20 Working Days
S. Americi/Rusije/Neke Evropi Zemlji
Možda trebati vise od 40 Radnih dana
Drugi Countriesor Oblast
10-40 Working Days
Plaćanje :
1 : Aliexpress prihvatiti Ponudu/Kreditnu Karticu/Novac Booker/Western Union!
2 : Punu isplatu mora biti primljen u roku od 7 radnih dana. A ako imate bilo kakvih problema na plaćanja, kontaktirajte nas što je prije moguće.
Politika Vracanje & Garancija :
1 : Sve predmete pokriva godinu dana garanciju.
2 : Ako nisi zadovoljan sa svojim kupovinu, bit ćemo sretni da ponudi zamjenu ili povrat novca za 7 dana.
3 : Za vratio stvari, mora da su im u izvorni uslove u kvalifikacijama za povrat novca ili zamjenu. Kupac je odgovoran za vraćanje troškove dostave.
4 : kontaktirajte nas prije nego što vaš povratak na sadržaj. Tako da možemo vam dati pravu adresu.
Povratne informacije :
1 : Tvoje zadovoljstvo Nam je Prioritet.
2 : težimo da zaradim za 5 zvezdica rejting iz svake kupovine. Kada dobijete kupovinu, molim vas, na trenutak da se nas ostaviti pozitivan feedback ako ste zadovoljni sa stavke.
3 : Ako postoji nešto nezadovoljavajući, kontaktirajte nas prije nego odem povratne informacije i mi ćemo uraditi sve što je potrebno toremedy problem i osigurati svoje zadovoljstvo.

: Crna
Frekvenciju Domet: bazirano na radiju
: Dodatke
Maksimalni Domet: 3km-5km
:
: YIDATON
: Slušalicu za motorno ulje Voki-Toki P6600
Voki-Toki Tip: Prenosiv
Skladište Kanalu: bazirano na radiju
Dimenzije: Kao sliku pokazala
Razgovarati Domet: bazirano na radiju
Is_Display: No

Dopuna robe

Motorno ulje GP328 eksplozija-dokaz voki-toki otvorenom ručnim visok moćni dvojno bend 10 km prenosni primopredajnik dva puta radio Newbie Cijena je smanjena.
Motorno ulje GP328 eksplozija-dokaz voki-toki otvorenom ručnim visok moćni dvojno bend 10 km prenosni primopredajnik dva puta radio

Osobine : Frekvenciju Udaljenost : 136174 MHz; 403470 MHz; 450527 MHzKanala : 16Baterija : 1800m AhCompact dizajn, trajnihLako da operise, osjećam se dobroJasno audio tehnologijuHitno obavještenje i alarmSwitchable IF moćTriboja je DOVELO baterije metar12.5 / 25k Hz switchable kanal razmak modeIzgradiou glas aktiviran prijenos (VOX)Iskrivi može biti zamenioKanal skeniranjeTajmerPrivatna linija / digitalni privatna linijaZauzet kanal je saProšao MILIONA810 i IOS9001 standardimaIP54 / 55 vodootporne, otporan na vodu testTransponder offline raditi na offČvrsto kvalitet, profesionalne vokitokiAntibaci eksplozijadokaz strukturi, nakon pada baterije neće biti izložena, da bi se nesreća.Koristi baci otpor materijal, vatra, prašina, kap, čvrstih tela nosite i padIzgradiou visokog kvaliteta govornika, jasno glas, pogon, u centru grada, turističke atrakcije, stresa poziva u bučno okruženja, prašina i kiša dokaz dizajn.Čvrsto magnezijum legure tijelo, da slučajno padne, sudar, udara a drugi neočekivano zaštitne slučaju, tijelo neuništivDobro komponente hajde signal bježi dalje, dobra komunikacija da dodatno pojačati stabilnost signal, zavisno od koristi različite poziv udaljenost.

KM 789.00 830.70
2 pc PLC 1x16, 17 luku sa MR/UPC i 0.5 metara dužine 900um slobodi cijev Newbie
2 pc PLC 1x16, 17 luku sa MR/UPC i 0.5 metara dužine 900um slobodi cijev

Osobine : Početni gubitak ubodnaSrednjoj gubitci Dobro uniformuRazne podijeliti odnosSpojeni vlakna razdjelnikNizak PDLOkoliš stabilanAplikacije.Srednja brzina sistemom komunikacijeVlakna instrumentacijskeSistem i signal za praćenjeCATV Sisteme i Vlakna SenzoriLokalnih MrežeParametre : Tip1×21×41×81×161×321×64Operativni talasnu dužinu (nm)1260~1650Vlakna tipG652,G655,G657 ili prilagoditiUbodna Gubitak(d B)4.07.3Naknadu od 10,513.7Od 16,921.0Vrati Gubitak(d B) (S / P)50 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 55Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka (d B)Za 0,2Za 0,20.30.30.30.4Directivity (d B)555555555555Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.30.30.30.50.50.5· Temperatura Stabilnosti(40~85 °C)(d B)0.50.50.50.50.50.5Operativni Temperatura(°C)40~85Skladište Temperatura(°C)40~85U ubodna sa connnector je dodati za 0,2 d B.

KM 64.50
2 pc LC/UPC -Transparentni Kablovsku (POLICIJA)- 0.9 mm SM(9/125)G657A1-15-Nevidljiv kablovsku/ Optičke Pigtail Newbie
2 pc LC/UPC -Transparentni Kablovsku (POLICIJA)- 0.9 mm SM(9/125)G657A1-15-Nevidljiv kablovsku/ Optičke Pigtail

1 OpisPrimjene transparentni optički kabl veza sistem uglavnom se koristi u instalaciju porodica, mogu pojednostaviti uslovima građevinske, i ne utječe na unutrašnjih ukras efekat.2 KarakteristikaNizak ubodna gubitak i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro IzdržljivostVisoka temperatura stabilnost.Vrhunskog Kvaliteta Standard PC / UPC / BRODU PoliranjeStandardna...

KM 21.00
1m (3ft) HPE JG329A Kompatibilni QSFP+ da 4SFP+ Pasivno Bakra Kabl Newbie
1m (3ft) HPE JG329A Kompatibilni QSFP+ da 4SFP+ Pasivno Bakra Kabl

HPE JG329 A Kompatibilni QSFP+ 4 SFP+ Pasivno Bakra Kablovsku (1 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje HPE Pravi JG329 A Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 1m(3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 105.00
Gb / s Jednim mode duplo-optičkim vlaknima medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 10/100/1000M Ethernet 20KM SC Newbie
Gb / s Jednim mode duplo-optičkim vlaknima medija pretvarač optički primopredajnik RJ-45 10/100/1000M Ethernet 20KM SC

Pregled : JYTGS803 10 / 100 / 1000 Mbps prilagodljiva gb / s Ethernet medija pretvarač usvaja prebacivanje tehnologiju da ispuni medija pretvaranje To je u skladu sa IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab standardima...

KM 75.00
5pcs Adapter 7/16 DIN muškarac uključi da 7/16 DIN muškarac uključi L29 coaxial IF veza adapter pretvarač Newbie
5pcs Adapter 7/16 DIN muškarac uključi da 7/16 DIN muškarac uključi L29 coaxial IF veza adapter pretvarač

visokog kvaliteta Adapter 7 / 16 DIN muškarac uključi da 7 / 16 DIN muškarac uključi L29 coaxial IF veza adapter pretvaračTehnički Specifikacija : ElektričniKarakteristika dakle taj 50 omskaFrekvenciju Domet DC3 GHzVSWR 1.10 1MehaničkiIzdržljivost Parenja ciklusa 500MaterijalBrass oplate NiOkolišTemperatura Domet 40~+85​​1.Mi smo Brod na Svijetu (Osim nekim zemljama i APO / FPO)...

KM 59.98
5PCS SMA-F Voki-Toki 144/430 MHz U/V Antenu Dvojno Bend 136-174&400-520MHz Dva Puta Radio Antene Za Baofeng 888s UV5R UV8D Newbie
5PCS SMA-F Voki-Toki 144/430 MHz U/V Antenu Dvojno Bend 136-174&400-520MHz Dva Puta Radio Antene Za Baofeng 888s UV5R UV8D

Tehnički Specifikacija Frekvenciju : 144 / 430 MHz Dobiti : 2.15 Max Moć : 50 WATTS V S W R : LESS1.5 Veza : BNC / SMAMUŠKARAC / SMAŽENSKI Dužina : 23cm težinu : 4359g Materijal : Nerđajućeg Čelika Napomena : javite nam ako ti radio nije se pojavio u kompatibilni listi, naći ćemo točno antenu za tebe...

KM 63.00
5 komad/mnogo 3.5 dbi 868Mhz Antenu SMA Muškarac Veza Iskren sa Magnetne bazu 1M za Ham-Radio Signal Buster Newbie Cijena je smanjena.
5 komad/mnogo 3.5 dbi 868Mhz Antenu SMA Muškarac Veza Iskren sa Magnetne bazu 1M za Ham-Radio Signal Buster

868 Mhz Antenu 3 5dbi SMA Uključi iskren sa Magnetne bazu za Ham radioOpis : Frekvenciju Domet(MHz) 868+ / 15Signalu(MHz) 30Max Dobiti(d Bi) 5Max Ulaz moć(P) 60Ulaz Dakle Taj(Ω) 50Izazvalo Nepotrebne Podjele Tip VertikalnoKabl Dužinu 1mUkupno dužina : 29cmKabl Tip RG174Veza Tip SMA Uključi konektorSpremaju Se MagnetnoPaket uključujući5 komad antenu

KM 16.00 16.48
OPLINK TPP1XGDSOIZABE2G SFP+850NM-10G-300 MILIONA-MM-ESFP SFP Optičke Opremu Newbie
OPLINK TPP1XGDSOIZABE2G SFP+850NM-10G-300 MILIONA-MM-ESFP SFP Optičke Opremu

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirateSee Me službe.产品包装后的尺寸 : 3 Cm 8 Cm 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.030 Kilograma 该产品审核不通过, seti 您无法编辑。

KM 104.70
XQF 10PCS Radio Punjač Za motorno ulje GP3688/3188 CP040/150 EP450 CP380 Radio Newbie
XQF 10PCS Radio Punjač Za motorno ulje GP3688/3188 CP040/150 EP450 CP380 Radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaRadio Punjač Za motorno ulje GP3688 / 3188 CP040 / 150 EP450 CP380 RadioOpis : Ova stvar je punjač za 220 V Napon zemlji, I imamo dva standard adapter ( EU / AU standard) za tvoj izbor kad treba.Dio brojaWPLN4317 ARUlazni200v240v 50 hz~ 150mtežine625gBojaCrnaKompatibilni za radijaGp3688 / 3188 PR400 EP450CP040 / 150 / 160 / 180 / 200 / 380Obavijest : Molim te osigurati veličine samo odgovara vaš radio.Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebePaket Uključuje : 10 puta više Radio punjač za motorno ulje GP3688

KM 165.00
Voki-Toki Slušalicu Prst usluge ptt Motor Kacigu Radio Slušalice Mikrofon 2 Iglu za Kenwooda Retevis WOUXUN TYT Newbie Cijena je smanjena.
Voki-Toki Slušalicu Prst usluge ptt Motor Kacigu Radio Slušalice Mikrofon 2 Iglu za Kenwooda Retevis WOUXUN TYT

Sve naše stvari su novi.Kaciga slušalice je krojač napravio za kacigu korisnici u punom lice statOvo je najmoćniji rješenje za komunikacije za motocikle, snowmobiling i svaki drugi sport jahač da nosi šlem...

KM 29.00 43.98
2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-Q-2M Kompatibilni 40G QSFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Kabl Newbie
2m (7ft) Arista Mreža TAKSI-Q-Q-2M Kompatibilni 40G QSFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Kabl

Arista Mreža TAKSIQQ2 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Kablovsku (2 metra, pasivno, QSFP+ da QSFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža Pravi TAKSIQQ2 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ da QSFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 2m(6.56 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 90.00
Slušalicu usluge ptt D Tip Earhook Sa Mikrofon za Baofeng UV-5R UV-82 DEČKA-888S Kenwooda TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-378G Voki-Toki Newbie Cijena je smanjena.
Slušalicu usluge ptt D Tip Earhook Sa Mikrofon za Baofeng UV-5R UV-82 DEČKA-888S Kenwooda TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-378G Voki-Toki

VokiToki Slušalicu usluge ptt D Tip Earhook Sa Mikrofon za Baofeng UV5 R UV82 DEČKA888 S Kenwooda TK3207 TK3107 TK2207 TK2107 TK378 G1.2 pin Pro D Stanju Slušalicu Slušalicu Slušalice Prst usluge ptt(Guraj Razgovarati) sa mikrofon mikrofon za Kenwooda Radio ProRazgovaram XLS Sigurnosna Vrata Nadzornik 2pin 2.Klip ovo ruke besplatno slušalicu na tvojoj majici i početi pomoću radio uredaj za komunikaciju diskretno i lako, da li si're u sigurnosti, maloprodaji, ili gostoprimstvu...

KM 10.00 12.30
10meters Oklopni Multimode Dupleks Optički Kabl(62.5/125)- LC u SC Newbie
10meters Oklopni Multimode Dupleks Optički Kabl(62.5/125)- LC u SC

Proizvod KarakteristikeVeza Tip : LC / UPCFC / UPCJezgro Pokrovom Promjeru : 9 / 125Dužina : 10 MetaraStrand Tip : Dupleks (2 Niti)Jezgro Pokrovom Promjeru : Jedan način Oklopni (9 / 125)Jacketing : Zatvorenom OklopniUkršteni konektori : Muškarac da MužjakTransport : 1...

KM 30.00
Alfa zovem sistem odašiljač, POCSAG zovem poluautomatska,bežični zovem sistem signal booster,frekvenciju prilagodljiv pejdžer zovi Newbie
Alfa zovem sistem odašiljač, POCSAG zovem poluautomatska,bežični zovem sistem signal booster,frekvenciju prilagodljiv pejdžer zovi

Alfa zovem sistem odašiljač, POCSAG zovem poluautomatska,bežični zovem sistem signal booster,frekvenciju prilagodljiv pejdžer zoviDOBRODOŠLI U NAŠU RADNJU(Cijenu i brod koštati može promijeniti zbog red količinu, molim te, ne ustručavajte se da nas kontaktira ako bilo kakvih pitanja, hvala ti.)FotoProizvod Speccification1...

KM 208.49
2pcs/Mnogo 433MHz RS232 Interfejs |3W 6KM Ultra Daljinu Si4432 Bežični IF Modul SV6300 (Ne Uključujući Antenu) Newbie Cijena je smanjena.
2pcs/Mnogo 433MHz RS232 Interfejs |3W 6KM Ultra Daljinu Si4432 Bežični IF Modul SV6300 (Ne Uključujući Antenu)

2pcs / Mnogo 433 MHz RS232 Interfejs |3 W 6 KM Ultra Daljinu Si4432 Bežični IF Modul SV6300 (Ne Uključujući Antenu) Opis : SV6300 je visokointegrisane IF modul, što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

KM 178.00 211.50
Baofeng DEM-5R Voki-Toki Dvojno Bend HAM Radija 2 Način Prenosni Primopredajnik VHF UHF UV 5R DMR Radio Komunikator Stereo Newbie Cijena je smanjena.
Baofeng DEM-5R Voki-Toki Dvojno Bend HAM Radija 2 Način Prenosni Primopredajnik VHF UHF UV 5R DMR Radio Komunikator Stereo

Koje je Ovo Radio?Ovo radio je savršen za tima žele unaprijediti njihovu komunikaciju S 128 kanali i visokovjernosti audio, DEM5 R osigurava da je tvoj tim može da održi jasno i organizirani komunikacije...

KM 118.00 124.50
4pcs/mnogo SW915-WT100 868MHz Lakat Gumene Antenu za slobodna isporuka Newbie Cijena je smanjena.
4pcs/mnogo SW915-WT100 868MHz Lakat Gumene Antenu za slobodna isporuka

Mi smo profesionalni fabrika za bežični digitalni prijenos proizvodima , pa cena je najprestižnija i kvalitet može obećao!Više ti kupiti, to je cijena manja će biti! Za masovnu posao,slobodno email nas za najbolji citat! NAKON / ODM Projekata su dočekali! također radimo i pad isporuka wordwide!4pcs / mnogo SW915WT100 868 MHz Lakat Gumene Antenu za slobodna isporukaOpisi : SW915WT100 je lakat rod antenu...

KM 14.00 17.25
Voki-Toki Ham Radio Comunicador C9003AAir Akusticna Radio Slušalicu Slušalice za Kenwooda TH-42 D7 TK378 Newbie Cijena je smanjena.
Voki-Toki Ham Radio Comunicador C9003AAir Akusticna Radio Slušalicu Slušalice za Kenwooda TH-42 D7 TK378

Radio slušalicu : Radio slušaliceSlušalicu : vokitoki priborDva puta radio : radio portablvokitoki slušalice : za kenwooda radioHam radio : vokitokiPrenosiv vokitoki : radio comunicadorRadio vokitoki : 2 puta radioza KenwoodaTHF6 / F6 A / D7 / D7 A / D7 AG / D7 E / F7 / F7 E / G71 / G71 ATHG71 E / K2 / K2 A / K2 E / K2 ET / 21 / 21 AT / 21 BT / 22TH22 A / 22 AT / 22 E / 25 / 26 / 27 / 28 / 31 AT / 31 BT / 41 AT / 41 BTTH42 / 42 A / 42 AT / 2 E / 45 / 46 / 47 / 48 / 55 / 75 / 77 / G71TH205 / 215 / 225 / 235 / 235 A / 235 E / 315 / 41TK208 / 220 / 240 / 240 D / 248 / 250 / 260 / 260 G / 270 / 270 G / 308,TK360 G / 370 / 370 G / 372 G / 373 G / 320 / 340 / 340 D / 348 / 350TK378 / 378 G / 430 / 431 / 353 / 360TK2100 / 2102 / 2130 / 2160 / 3100 / 3101 / 3102 / 3107,TK3118 / 3130 / 3131 / 3160 itdza LintonPOR2288 / 3288 / 6288 / 5288 / 3188 / 2188 / 3260 / 2268 / 3268, / 6288 / 6188 / 3288 Aza PUXINGPX333 / 888 / 328 / 999 / 666 / 777 / 777 PLza WOXUNKGUVD1 / UVDIPKG 669 / 659 / 679 / 689 / 639 / 699 / 801za QUANSHENGTGK4 AT / 2 AT / 22 AT / 45 AT / 42 AT / 25 AT / UVza RELMRPU416,RPV516,RPU499,RPV599 Xza WEIERWEIVEV3288 S,VEV6288,VEV3288Obavijest : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebeToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

KM 10.00 14.70
1m (3ft) Glogovog Mreža JNP-25G-DAC-1M Kompatibilni 25G SFP28 Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Twinax Kablovsku 30AWG Newbie
1m (3ft) Glogovog Mreža JNP-25G-DAC-1M Kompatibilni 25G SFP28 Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Twinax Kablovsku 30AWG

Glogovog Mreža JNP25 GDAC1 M Kompatibilni 25 G SFP28 DAC Kablovsku (1 metra, Pasivno, SFP28 da SFP28, 30 AWG)Proizvod Detalje Glogovog Mreža JNP25 GDAC1 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip SFP28 da SFP28 Max Podatke Stopa 25 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 1m (3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 78.00
XQF 10PCS Radio Punjač Za motorno ulje GP3688/3188 CP040/150 EP450 CP380 Radio Newbie
XQF 10PCS Radio Punjač Za motorno ulje GP3688/3188 CP040/150 EP450 CP380 Radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaRadio Punjač Za motorno ulje GP3688 / 3188 CP040 / 150 EP450 CP380 RadioOpis : Ova stvar je punjač za 220 V Napon zemlji, I imamo dva standard adapter ( EU / AU standard) za tvoj izbor kad treba.Dio brojaWPLN4317 ARUlazni200v240v 50 hz~ 150mtežine625gBojaCrnaKompatibilni za radijaGp3688 / 3188 PR400 EP450CP040 / 150 / 160 / 180 / 200 / 380Obavijest : Molim te osigurati veličine samo odgovara vaš radio.Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebePaket Uključuje : 10 puta više Radio punjač za motorno ulje GP3688

KM 165.00
2015 vruće prodaju Ethernet da RS-232 Serijski Luku Most | RS232 Serijski da Ethernet Pretvarač Newbie
2015 vruće prodaju Ethernet da RS-232 Serijski Luku Most | RS232 Serijski da Ethernet Pretvarač

2015 vruće prodaju Ethernet da RS232 Serijski Luku Most | RS232 Serijski da Ethernet PretvaračProizvod : PRVAKASE001 1 Port RS232 / RS485 / RS422 da Ethernet Serijski Server (10 / 100 M )PregledPRVAKASE001 je serijski uređaj server koji može povezati sa mreže brzo...

KM 120.00
Optičke Alat FTTH Baci Kablovsku Striptizeta Proskit CP-FB01 Newbie Cijena je smanjena.
Optičke Alat FTTH Baci Kablovsku Striptizeta Proskit CP-FB01

Optičke Alat FTTH Baci Kablovsku Striptizeta Proskit CPFB01Osobine : Univerzalni Striptizeta za 3.1x2.0mm FTTH baci kablova sa žicama ili FRP snagu član Napravljen od cinka legure čelik sa PVC noniskliznes podnijeti.Unaprijediti kablovsku uplitanju, efikasnije i lako se koristi.Specifikacije : MaterijalaTijelo : Cink legure čelika Oštrica : CR12 za ljudska prava : 60~63 Prijave FTTH useve dine kejbl , vlakna pokrovom promjeru 125 µm Dimenzije 30 x 110 x 20 mm

KM 29.00 31.16
2 pc PLC 1x8, 9 luku sa MR/BRODU i 0.5 metara dužine 900um slobodi cijev Newbie
2 pc PLC 1x8, 9 luku sa MR/BRODU i 0.5 metara dužine 900um slobodi cijev

Osobine : Početni gubitak ubodnaSrednjoj gubitci Dobro uniformuRazne podijeliti odnosSpojeni vlakna razdjelnikNizak PDLOkoliš stabilanAplikacije.Srednja brzina sistemom komunikacijeVlakna instrumentacijskeSistem i signal za praćenjeCATV Sisteme i Vlakna SenzoriLokalnih MrežeParametre : Tip1×21×41×81×161×321×64Operativni talasnu dužinu (nm)1260~1650Vlakna tipG652,G655,G657 ili prilagoditiUbodna Gubitak(d B)4.07.3Naknadu od 10,513.7Od 16,921.0Vrati Gubitak(d B) (S / P)50 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 55Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka (d B)Za 0,2Za 0,20.30.30.30.4Directivity (d B)555555555555Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.30.30.30.50.50.5· Temperatura Stabilnosti(40~85 °C)(d B)0.50.50.50.50.50.5Operativni Temperatura(°C)40~85Skladište Temperatura(°C)40~85U ubodna sa connnector je dodati za 0,2 d B.

KM 38.85