Slobodna Isporuka 50m FTTH Optičke Baci Kablovsku Patch Vrpcu SC u SC Simplex Singlemode SC-SC 50 Metara SM Optičke Skakač

Slobodna Isporuka 50m FTTH Optičke Baci Kablovsku Patch Vrpcu SC u SC Simplex Singlemode SC-SC 50 Metara SM Optičke Skakač

KM 38.25

Newbie

Proizvod je dostupan


Slobodna Isporuka 50 M FTTH Optičke Baci Kablovsku Patch Vrpcu SC u SC Simplex Singlemode SC-SC 50 Metara SM Optičke Skakač
Prijavu
Daljinu i lokalne optički prijenos mreže, prenos podataka mreže, slika prijenos mreže, CATV, optičke test instrumenata, photoelectric automatski sistem kontrole
Opis
U optičke baci kablovsku patch vrpca je dva ukršteni konektori u svakom kraju kablovsku da napravimo vezu; pigtail kabl je jedan kabl sa konektor. U ukršteni konektori su sa MR tip, keramičke ferrule biti sjajne kao UPC . Je SM convertion patch vrpca je s dva različita konektor. Naš proizvodi visokim performansama patch vrpcu povezani sa naprednom tehnologijom, uvežen obradu objekti i skali ekonomija izvršeno.
Tehnički specifikacija
Stavka
Parametre
Ubodna Gubitak
SM≤za 0,2 d B
Gubitci
PC≥45d B UPC≥50d B, BRODU≥60
Parenja preko 1000 puta
Različite Ubodna Gubitak
Temperatura
-40 da +85
Jače
45 kg(isključiti φ0.9 SM vlakna)
Vibracije Test
Produt Detalje :
1.SC-SC Singlemode Simplex 50 M Baci Kablovsku Patch vrpcu
2.Dužina : 50 Metara
3.Boja : Crna
4.Tip : Tensile metal pojačanje
5.Ubodna Gubitak : Manje Od 0.3 d B ,Vrati Gubitak : više od 50d B

: baci kablovsku patch vrpcu
: AUA
Dužina: 50m
: Crna
mode: Singlemode , simplex
konektor: SC/UPC
Za zatvorenom koristiti: Da

Dopuna robe

1m (3ft) HPE JG329A Kompatibilni QSFP+ da 4SFP+ Pasivno Bakra Kabl Newbie
1m (3ft) HPE JG329A Kompatibilni QSFP+ da 4SFP+ Pasivno Bakra Kabl

HPE JG329 A Kompatibilni QSFP+ 4 SFP+ Pasivno Bakra Kablovsku (1 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje HPE Pravi JG329 A Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 1m(3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 105.00
1000pcs/mnogo 60mm Optičke Fuziju Zaštitu Spoj Rukave Vrućine Psihijatar Cijev za pad Optički kabl vrućine psihijatar Rukave Newbie
1000pcs/mnogo 60mm Optičke Fuziju Zaštitu Spoj Rukave Vrućine Psihijatar Cijev za pad Optički kabl vrućine psihijatar Rukave

1000pcs Optičke Fuziju Spoj Zaštitu Rukav 60mm,Vrućina Psihijatar Rukav Slobodna IsporukaFuzija Spoj Rukave, 60mm, Standard, 1000pcsOpisi : 3.0 mm nakon psihijatar prečniku.Jasno spoljne cevi sa nerđajućeg čelika snagu član omogućava da vidiš vlakna boja poslije uplitanju.Smještaj 1.4 mm vlakna prečnici.Kvalitet : 1000pcs / mnogo

KM 75.00
2 pc LC/UPC -Transparentni Kablovsku (POLICIJA)- 0.9 mm SM(9/125)G657A1-15-Nevidljiv kablovsku/ Optičke Pigtail Newbie
2 pc LC/UPC -Transparentni Kablovsku (POLICIJA)- 0.9 mm SM(9/125)G657A1-15-Nevidljiv kablovsku/ Optičke Pigtail

1 OpisPrimjene transparentni optički kabl veza sistem uglavnom se koristi u instalaciju porodica, mogu pojednostaviti uslovima građevinske, i ne utječe na unutrašnjih ukras efekat.2 KarakteristikaNizak ubodna gubitak i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro IzdržljivostVisoka temperatura stabilnost.Vrhunskog Kvaliteta Standard PC / UPC / BRODU PoliranjeStandardna...

KM 21.00
Nadzor Zračnu Cijev Slušalicu za motorno ulje GP328, GP329, GP338, GP339, GP340 MTX850, MTX850 LI Voki-Toki Radio Slušalice Newbie Cijena je smanjena.
Nadzor Zračnu Cijev Slušalicu za motorno ulje GP328, GP329, GP338, GP339, GP340 MTX850, MTX850 LI Voki-Toki Radio Slušalice

Nadzor Zračnu Cijev Slušalicu za motorno ulje GP328, GP329, GP338, GP339, GP340 MTX850, MTX850 LI VokiToki Radio SlušalicePredmet Mogućnosti : * 100% Potpuno novi.* Napravljen od sredineprijateljski materijal.* Teško i čvrste uključi, trajnih koristiti...

KM 17.00 29.67
1 X Moć Kabl Za motorno ulje GM3188,GM3688 Dva Puta Radio Pribor Newbie
1 X Moć Kabl Za motorno ulje GM3188,GM3688 Dva Puta Radio Pribor

1 X Moć Kabl Za motorno ulje GM3188,GM3688 Dva Puta Radio PriborCompatiable za motorno ulje modela : GM3188, GM3688jedan paket uključuje : Moć Kablovsku : 1pcsNapomena : 1...

KM 5.99
4pcs/mnogo SW915-WT100 868MHz Lakat Gumene Antenu za slobodna isporuka Newbie Cijena je smanjena.
4pcs/mnogo SW915-WT100 868MHz Lakat Gumene Antenu za slobodna isporuka

Mi smo profesionalni fabrika za bežični digitalni prijenos proizvodima , pa cena je najprestižnija i kvalitet može obećao!Više ti kupiti, to je cijena manja će biti! Za masovnu posao,slobodno email nas za najbolji citat! NAKON / ODM Projekata su dočekali! također radimo i pad isporuka wordwide!4pcs / mnogo SW915WT100 868 MHz Lakat Gumene Antenu za slobodna isporukaOpisi : SW915WT100 je lakat rod antenu...

KM 14.00 17.25
Voki-Toki Ham Radio Comunicador C9003AAir Akusticna Radio Slušalicu Slušalice za Kenwooda TH-42 D7 TK378 Newbie Cijena je smanjena.
Voki-Toki Ham Radio Comunicador C9003AAir Akusticna Radio Slušalicu Slušalice za Kenwooda TH-42 D7 TK378

Radio slušalicu : Radio slušaliceSlušalicu : vokitoki priborDva puta radio : radio portablvokitoki slušalice : za kenwooda radioHam radio : vokitokiPrenosiv vokitoki : radio comunicadorRadio vokitoki : 2 puta radioza KenwoodaTHF6 / F6 A / D7 / D7 A / D7 AG / D7 E / F7 / F7 E / G71 / G71 ATHG71 E / K2 / K2 A / K2 E / K2 ET / 21 / 21 AT / 21 BT / 22TH22 A / 22 AT / 22 E / 25 / 26 / 27 / 28 / 31 AT / 31 BT / 41 AT / 41 BTTH42 / 42 A / 42 AT / 2 E / 45 / 46 / 47 / 48 / 55 / 75 / 77 / G71TH205 / 215 / 225 / 235 / 235 A / 235 E / 315 / 41TK208 / 220 / 240 / 240 D / 248 / 250 / 260 / 260 G / 270 / 270 G / 308,TK360 G / 370 / 370 G / 372 G / 373 G / 320 / 340 / 340 D / 348 / 350TK378 / 378 G / 430 / 431 / 353 / 360TK2100 / 2102 / 2130 / 2160 / 3100 / 3101 / 3102 / 3107,TK3118 / 3130 / 3131 / 3160 itdza LintonPOR2288 / 3288 / 6288 / 5288 / 3188 / 2188 / 3260 / 2268 / 3268, / 6288 / 6188 / 3288 Aza PUXINGPX333 / 888 / 328 / 999 / 666 / 777 / 777 PLza WOXUNKGUVD1 / UVDIPKG 669 / 659 / 679 / 689 / 639 / 699 / 801za QUANSHENGTGK4 AT / 2 AT / 22 AT / 45 AT / 42 AT / 25 AT / UVza RELMRPU416,RPV516,RPU499,RPV599 Xza WEIERWEIVEV3288 S,VEV6288,VEV3288Obavijest : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebeToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

KM 10.00 14.70
1m (3ft) Del Umrežavanje 331-8149 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl Newbie
1m (3ft) Del Umrežavanje 331-8149 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Dell Umrežavanje 3318149 Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (1 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Del Pravi 3318149 Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 1m(3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 105.00
Super slijepog miša 10pcs Slobodna Isporuka IF Veza 7/16 Din 4 Rupu Vijeće Mount Jack Žena sa Solder Šalicu Newbie Cijena je smanjena.
Super slijepog miša 10pcs Slobodna Isporuka IF Veza 7/16 Din 4 Rupu Vijeće Mount Jack Žena sa Solder Šalicu

10 Pc Slobodna Isporuka IF Veza 7 / 16 Din 4 Rupu Vijeće Mount Jack Žena sa Solder ŠalicuTemperatura.dometu 65~ +165 Izolator PTFE Veza Tip Jack / Žena Socket Porodica Coaxial ukršteni konektori (IF) Izolaciju Otpor ≥10000 MOhm napon rejting 2700 V Frekvenciju Domet 07.5 GHz Pravo ≤1.10 F Centar kondukter Vanjski Kondukter Vibracije 10500 Hz Izdržljivost ≥500 CiklusaPaket uključuje : 10 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.Koji su generalno popularna koristi za niz f prijave uključujući 3 G kartice i USB modeme, mašina za komunikacije (M2 M), bežični IANE,GPS,WIFI i IZAM frekvenciju bendove.Bilo kakav problem, (ne prima ili predmet problem),Pariz kontakt pre nego što napusti Negativan ili Neutralan povratne informacije, dat ćemo sve od sebe da slove to.

KM 121.00 134.99
YIDATON Novi USB Program za Kablovsku Hytera Dva Puta Radio HYT TC310 TC320 Voki-Toki TC-310 TC-320 Dva Puta Radio Pribor Newbie Cijena je smanjena.
YIDATON Novi USB Program za Kablovsku Hytera Dva Puta Radio HYT TC310 TC320 Voki-Toki TC-310 TC-320 Dva Puta Radio Pribor

YIDATON Novi USB Program za Kablovsku Hytera Dva Puta Radio HYT TC310 TC320 VokiToki TC310 TC320 Dva Puta Radio PriborOpis : 1 Model broj : TC320 USB program kabl2...

KM 9.00 12.99
Slušalicu usluge ptt D Tip Earhook Sa Mikrofon za Baofeng UV-5R UV-82 DEČKA-888S Kenwooda TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-378G Voki-Toki Newbie Cijena je smanjena.
Slušalicu usluge ptt D Tip Earhook Sa Mikrofon za Baofeng UV-5R UV-82 DEČKA-888S Kenwooda TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-378G Voki-Toki

VokiToki Slušalicu usluge ptt D Tip Earhook Sa Mikrofon za Baofeng UV5 R UV82 DEČKA888 S Kenwooda TK3207 TK3107 TK2207 TK2107 TK378 G1.2 pin Pro D Stanju Slušalicu Slušalicu Slušalice Prst usluge ptt(Guraj Razgovarati) sa mikrofon mikrofon za Kenwooda Radio ProRazgovaram XLS Sigurnosna Vrata Nadzornik 2pin 2.Klip ovo ruke besplatno slušalicu na tvojoj majici i početi pomoću radio uredaj za komunikaciju diskretno i lako, da li si're u sigurnosti, maloprodaji, ili gostoprimstvu...

KM 10.00 12.30
3m (10ft) H3C LSWM1QSTK4 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl Newbie
3m (10ft) H3C LSWM1QSTK4 Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

H3 C LSWM1 QSTK4 Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (3 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod DetaljaH3 C Pravi LSWM1 QSTK4 Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 127.50
5pcs Adapter 7/16 DIN muškarac uključi da 7/16 DIN muškarac uključi L29 coaxial IF veza adapter pretvarač Newbie
5pcs Adapter 7/16 DIN muškarac uključi da 7/16 DIN muškarac uključi L29 coaxial IF veza adapter pretvarač

visokog kvaliteta Adapter 7 / 16 DIN muškarac uključi da 7 / 16 DIN muškarac uključi L29 coaxial IF veza adapter pretvaračTehnički Specifikacija : ElektričniKarakteristika dakle taj 50 omskaFrekvenciju Domet DC3 GHzVSWR 1.10 1MehaničkiIzdržljivost Parenja ciklusa 500MaterijalBrass oplate NiOkolišTemperatura Domet 40~+85​​1.Mi smo Brod na Svijetu (Osim nekim zemljama i APO / FPO)...

KM 59.98
SV6300 - 2sets 470MHz RS485 Interfejs| 3W 6Km domet visoko-integrisane IF primopredajnik modul Newbie Cijena je smanjena.
SV6300 - 2sets 470MHz RS485 Interfejs| 3W 6Km domet visoko-integrisane IF primopredajnik modul

SV6300 2sets 470 MHz RS485 Interfejs| 3 W 6 Km domet visokointegrisane IF primopredajnik modul Opis : SV6300 je visokointegrisane IF modul, što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

KM 208.00 247.50
Slušalicu usluge ptt G Tip Earhook za Baofeng UV-5R UV-82 DEČKA-888S Kenwooda TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-2107 TK-378G Voki-Toki Newbie Cijena je smanjena.
Slušalicu usluge ptt G Tip Earhook za Baofeng UV-5R UV-82 DEČKA-888S Kenwooda TK-3207 TK-3107 TK-2207 TK-2107 TK-378G Voki-Toki

Poštovani,Ovo je podsetnik da ako ti mjesto u red koristeći Aliexpress Aplikacije, našao bi to cijena je mnogo jeftinije nego PC i čuva dovoljno vremena da obavite isplatu, molim te skenirati QR šifru i više iznenađenja oblik Aplikacije, Uživaj u kupovinu i hvala ti!VokiToki Slušalicu usluge ptt G Tip Earhook za Baofeng UV5 R UV82 DEČKA888 S Kenwooda TK3207 TK3107 TK2207 TK2107 TK378 G1.Kompatibilni za Kenwooda,BAODEENG,PUXING,WOUXUN, RELM,WEIERWEI slušalice 2 pin...

KM 8.00 10.20
Novi 2 PIN Rasklapanje Slušalice Slušalice Mikrofon za QUANSHENG PUXING WOUXUN HYT TYT BAOFENG UV5R 888S KENWOODA TO D7/F6/22 Radio Newbie Cijena je smanjena.
Novi 2 PIN Rasklapanje Slušalice Slušalice Mikrofon za QUANSHENG PUXING WOUXUN HYT TYT BAOFENG UV5R 888S KENWOODA TO D7/F6/22 Radio

Novi 2 PIN Rasklapanje Slušalice Slušalice Mikrofon za QUANSHENG PUXING WOUXUN HYT TYT BAOFENG UV5 R 888 S KENWOODA TO D7 / F6 / 22 RadioŽarišta : Umjeren Cijena, dobra odluka kvalitet, i također je vlasnik nosi uho stilu uslužno dizajn...

KM 19.00 25.68
D-236C golim terminal crimping kliješta izoliran terminal opremu tip golim Coaxial / terminal crimping pliersFiber Optički Opremu Newbie
D-236C golim terminal crimping kliješta izoliran terminal opremu tip golim Coaxial / terminal crimping pliersFiber Optički Opremu

D236 C golim terminal crimping kliješta izoliran terminal opremu tip golim Coaxial / terminal crimping kliješta crimping kliješta PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

KM 61.98
Super slijepog miša 5 pc-F IF Adapter F Žena Jack Džek Jack T Tip Veza Slobodna Isporuka Newbie Cijena je smanjena.
Super slijepog miša 5 pc-F IF Adapter F Žena Jack Džek Jack T Tip Veza Slobodna Isporuka

5 pcF IF Adapter F Jack Džek Jack T Tip Veza Slobodna IsporukaPaket uključuje : 5 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.Koji su generalno popularna koristi za niz f prijave uključujući 3 G kartice i USB modeme, mašina za komunikacije (M2 M), bežični IANE,GPS,WIFI i IZAM frekvenciju bendove.Bilo kakav problem, (ne prima ili predmet problem),Pariz kontakt pre nego što napusti Negativan ili Neutralan povratne informacije, dat ćemo sve od sebe da slove to.

KM 8.00 9.44
1 PAR KVM HD 1080P video Optički Multiplexer Optičke Extender VGA / USB / Tastaturu / Miš / Audio Jedan Vlakna 20 KM FC Newbie Cijena je smanjena.
1 PAR KVM HD 1080P video Optički Multiplexer Optičke Extender VGA / USB / Tastaturu / Miš / Audio Jedan Vlakna 20 KM FC

Taj proizvod se sastoji od odašiljač i slušalicu,Domaćin kompjuter kroz jedan vlakna audio, VGA interfejs, produžena na distalne kraju, korisnik može slušaj domaćin kompjuter u realnom vremenu sliku i zvuk u distalne kraja.Ovaj proizvod podržava VGA visokodefiniciji audio i video u realnom vremenu prijenos, maksimalna rezolucija : 1920 × 1080 @ 60 Hz, maksimalna prijenos udaljenost do 2 km (multimode) / 20 km (jedan način)...

KM 248.00 261.00